Zapowiedzi

Warhammer Quest 2 The End Times trafi na Androida

Studio Perchang poinformowało, że 11 kwietnia na Androidzie zadebiutuje Warhammer Quest 2 The End Times. Tytuł ten jest dostępny na iOS już od października ubiegłego roku. Gra w App Store kosztuje 23,99 zł i podobnej ceny możemy się podziewać. gdy gra pojawi się w Google Play.

Jest to jedna z lepszych mobilnych produkcji na wciąż popularnym uniwersum Warhammer’a. Co w brew pozorom nie jest, aż tak oczywiste odkąd licencje na jego użycie są sprzedawane każdemu.

Zwiastun

Warhammer Quest 2 The End Times to aktualnie jedna z lepiej ocenianych gier RPG w App Store. Obecnie znajduje się w ścisłej dziesiątce na zaszczytnym dziewiątym miejscu. Jak przystało na klasycznego RPG’a, tytuł ten zaoferuje nam turowy system walki, oparty na punktach akcji.

W grze poprowadzimy do boju drużynę złożoną z 4 wojowników. Główna kampania fabularna została podzielona na dziesięć, części w których przemierzymy różnorodne lokacje i zmierzymy się z unikalnymi przeciwnikami.

Galeria

Warhammer Quest 2
Warhammer Quest 2
Warhammer Quest 2
Warhammer Quest 2
Warhammer Quest 2

    Posiadacze urządzeń opartych na systemach iOS nie muszą czekać. Grę możecie zakupić w App Store już teraz, odnośnik znajdziecie standardowo poniżej. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tej grze. Androidowcy muszą jeszcze trochę poczekać do 11 kwietnia.

     App Store  Google Play

    Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
    Przejdź do strony rejestracji


    Tagi
    Pokaż więcej

    Dodaj komentarz

    Close
    Close