Aktualizacje

Wiedźmi Las najnowsze rozszerzenie do Hearthstone debiutuje na rynku

Najnowsze rozszerzenie do Hearthstone o pod tytule Wiedźmi Las, w polskiej wersji językowej, jest już dostępne. Dziś Blizzard w raz z premierom dodatku oddał do dyspozycji graczy możliwość kupowania nowych paczek kart. Logując się teraz do gry otrzymacie jedną legendarną kartę oraz trzy nowe paczki kart.

Rozszerzenie Wiedźmi Las jest pierwszym dodatkiem rozpoczynającym nowy rok w Hearthstone, rok Kruka

Zwiastun

Wiedźma Złagata obłożyła straszliwą klątwą las otaczający miasto Gilneas, zmieniając knieję w potworne miejsce pełne upiornych duchów, osobliwych zjawisk i tajemniczych zniknięć. Klątwa dotarła już nawet do samego miasta – nocą po mglistych ulicach snują się dziwne kształty.

Jednak ci mieszkańcy Gilneas to nie są zwykli ludzie – to worgeni, którzy są w stanie przyjąć w każdej chwili formę dzikich, potężnych wilkołaków! Oni nie poddadzą się klątwie bez walki.

Nawet teraz łowcy potworów z Gilneas szykują się do wyprawy do nawiedzonego lasu, by znaleźć Złagatę. Uzbrójcie się w 135 zupełnie nowych kart i dołączcie do łowów w najnowszym, upiornym dodatku do gry Hearthstone: Wiedźmi Las!

Pełen opis najnowszej aktualizacji możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry: playhearthstone.com. Twórcy dokładnie opisali tam wszystkie nowości takie jak nowe umiejętności kart, nową rasę oraz wiele, wiele więcej.

Galeria

Rok Kruka
Rok Kruka
Rok Kruka
Rok Kruka
Rok Kruka

  Hearthstone ma wielu fanów na całym świecie, również wy możecie od nich dołączyć. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play, skąd będziecie mogli pobrać tę grę za darmo.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close