Newsy

Rozszerzenie Wiedźmi Las do Hearthstone z potwierdzoną datą premiery

O tym, że rozszerzenie Wiedźmi Las, pojawi się w kwietniu informowaliśmy już kilka tygodni temu. Dziś mamy potwierdzoną datę premiery tego dodatku i wiemy, że zadebiutuje on 12 kwietnia. Będzie to pierwszy dodatek otwierający rok kruka.

Premiera dodatku coraz bliżej, a twórcy stopniowo ujawniają nowe karty, które mają pojawić się w grze. W sumie ma być ich, aż 135 i cześć z nich możecie zobaczyć już teraz na oficjalnej stronie gry: playhearthstone.com.

Zwiastun

Dodatkowo w najbliższy poniedziałek, 9 kwietnia o godzinie 20:00, odbędzie się stream z twórcami gry, na platformie Twitch. Dostępny on będzie pod tym linkiem: twitch.tv i można się spodziewać, że zaprezentowane zostaną nowości wprowadzone w Wiedźmim Lasie oraz dodatkowe karty.

Oczywiście nowe rozszerzenie to nie tylko nowe karty. Przyniesie one również zupełnie nową fabułę, w której zmierzymy się ze złem czającym się w tytułowym Wiedźmim Lasie. Ponadto do gry trafi nowa rasa, wrogeni oraz karty z nowymi mechanikami. O tym wszystkim, możecie przeczytać w naszym poprzednim newsie z Hearthstone, dostępnym między innymi przez poniższą sekcję powiązanych newsów.

Galeria

Rok Kruka
Rok Kruka
Rok Kruka
Rok Kruka
Rok Kruka

  Jak pewnie większość z was już wie Hearthstone jest dostępny na mobilnych platformach iOS i Android, za darmo w swojej podstawowej wersji. Poniżej znajdziecie odnośniki do odpowiednich sklepów, aby móc pobrać ten tytuł już dziś i przygotować się na nadejście Wiedźmiego Lasu.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close