Newsy

Wkrótce otrzymamy kolejną grę od Gamevil, Giants War

Po ostatnim Heir of Light, Gamevil szykuje dla nas kolejną grę, Giants War, które właśnie otrzymało wstępną rejestrację. Jest to kolejny krok w stronę globalnej premiery gry, po poprzednich zamkniętych beta testach, która miały miejsce jeszcze w październiku ubiegłego roku.

Tytuł docelowo ma pojawić się na platformach iOS i Android, w darmowej dystrybucji. Na papierze Giants War, może wydawać się podobne do poprzedniego Heir of Light. W obu grach, będziemy zbierać kolejnych bohaterów i budować z nich drużynę i na tym kończą się podobieństwa.

Giants War charakteryzuje się znacznie mniej przytłaczającym klimatem. Głównie zawdzięcza to stylistyce graficznej, w grze będziemy mieli do czynienia z uroczymi przerysowanymi bohaterami.

Dzięki temu, że gra jest w produkcji już od dłuższego czasu, na premierę dostaniemy kompletny produkt. W grze mamy otrzymać specjalne ukryte misje, dla każdej z dostępnych postaci. Nie zabraknie, również systemu rozbudowy własnej bazy oraz walki z gigantycznymi bossami.

Galeria

Giants War
Giants War
Giants War
Giants War
Giants War
Giants War

  Wstępna rejestracja do Giants War dostępna jest na stronach sklepów App Store i Google Play. Odnośniki do odpowiednich dla was sklepów znajdziecie poniżej. Uczestnicy zamkniętych beta testów, muszą najpierw usunąć grę, aby móc się zapisać.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close