NewsyZapowiedzi

World of Warships Blitz zmierza na urządzenia mobilne

Wargaming ogłosił, wyczekiwaną przez fanów, dokładną datę premiery mobilnej wersji World of Warships Blitz. Sama gra będzie uproszczoną wersją pełnoprawnej wersji World of Warships, podobnie jak w przypadku World of Tanks i uproszczonej wersji World of Tanks Blitz, przystosowanej do różnych platform.

 World of Warships Blitz – zrzut ekranu
Na pierwszy rzut oka gra nie różni się zbytnio od pełnoprawnej wersji

Sama gra zadebiutuj już niedługo bo 18 stycznia 2018 roku i podobnie jak wszystkie gry tego studia zaoferuje taktyczną rozgrywkę PvP, w klimatach drugiej wojny światowej, gdzie zmierzymy się z innymi graczami w bitwach morskich.

W World of Warships Blitz, mecze będą rozgrywane w formacie 7vs7, a do naszej dyspozycji zostaną oddane takie klasy statków jak niszczyciele, krążowniki, lotniskowce oraz pancerniki, z których każdy będzie lepiej bądź gorzej nadawał się do różnych sytuacji.

Galeria

 World of Warships Blitz – zrzut ekranu
 World of Warships Blitz – zrzut ekranu
 World of Warships Blitz – zrzut ekranu
 World of Warships Blitz – zrzut ekranu

  Według zapewnień twórców w grze nie będzie żadnych systemów energii, dzięki czemu będziemy mogli grać ile tylko będziemy chcieli, co w brew pozorom nie jest takim częstym podejściem na rynku gier mobilnych.

  Sama gra zadebiutowała już w wybranych krajach w ramach wczesnego startu w celu lepszego przetestowania produkcji przed globalną premierą oraz niedawno została uruchomiona opcja wczesnej rejestracji na platformie Google Play, z której możecie skorzystać w tym miejscu, jeżeli jesteście zainteresowani tą nadchodzącą premierą.


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close