NewsyWyróżnione

Świetnie zapowiadające się World Soccer King wylądowało w Google Play

World Soccer King pojawiło się w sklepie Google Play, na razie tylko w ramach możliwości wstępnej rejestracji, ale możemy spodziewać się rychłej premiery. Za ten tytuł odpowiedzialne jest studio Bluehole PNIX o którym ostatnio mogliście usłyszeć przy okazji świetnego Mini Golf King.

Wygląda na, że wkrótce otrzymamy bardzo podobną grę mobilną, tym razem osadzoną w klimatach piłkarskich. Na pierwszych zwiastunach gra sprawia wrażenie, czegoś więcej niż gry na prędce stwrzonej przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej. World Soccer King wygląda naprawdę dobrze.

Zwiastun

Powyżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun tej produkcji. Świetnie prezentuje on wszystkie elementy rozgrywki. Sama gra będzie nastawiona na szybką i dynamiczną rozgrywkę multiplayer. W tym tytule weźmiemy udział w meczach piłkarskich rozgrywanych jeden na jednego. Twórcy chwalą się prostą i intuicyjną rozgrywką, ale w żadnym wypadku nie jest to minus.

Jak przystało na prawdziwą grę piłkarską, również tutaj nie zabrakło aspektów taktycznych i możliwości rozwijania naszych zawodników. W samych meczach będziemy mieli pełną kontrolę nad tym gdzie chcemy posłać futbolówkę. Przytrzymując palec na ekranie będziemy mogli wybrać kierunek i siłę kopnięcia. brzmi to banalnie prosto ale i wygląda całkiem nieźle.

Galeria

World Soccer King
World Soccer King
World Soccer King
World Soccer King
World Soccer King

  Wszyscy zainteresowanie World Soccer King mogą już teraz zarejestrować się wstępnie. Poniżej znajdziecie odnośnik do sklepu Google Play, gdzie dostępna jest ta opcja.

   Google Play


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close