WyróżnioneZapowiedzi

Wstępna rejestracja do Wild Things: Animal Adventure od Jam City

Zaledwie wczoraj informowaliśmy o dużej premierze, gry autorstwa studia Jam City. A już dziś zapowiedzieli oni zupełnie nowy tytuł, Wild Things: Animal Adventure. Chodź sama gra nie zapowiada się na tak rozbudowaną produkcję jak ich ostatni Harry Potter: Hogwarts Mystery, to i tak prezentuje się bardzo dobrze.

Wild Things: Animal Adventure to przedstawiciel gatunku zbierz trzy i zbij, opakowany w przesłodką grafikę i szczątkową fabułę. Ewidentnie twórcy celują w młodszych odbiorców, ale pewnie i kilku starszych graczy, będzie świetnie bawić się przy tym tytule.

Zwiastun

W samej grze naszym celem jest pomoc w odbudowie safari. Aby to zrobić musimy zbierać magiczne liście, które z kolei otrzymujemy za przechodzenie kolejnych poziomów. Podczas gry będziemy odblokowywać różne słodkie zwierzaki, które mogą wspomoc nas podczas rozgrywki specjalnymi umiejętnościami.

Tytuł ten zaoferuje nam setki, różnych poziomów i aż sześć różnych trybów gry. Na pewno zwiększy to żywotność tego tytułu, bo w przypadku wielu podobnych produkcji, dostępny jest tylko jedne tryb gry.

Chodź sama gra dopiero co została zapowiedziana, już można się wstępnie rejestrować do premiery. Dostępne są dwie opcje, zapisanie się na oficjalnej stronie gry, dostępnej w tym miejscu: jamcity.com, lub za pośrednictwem sklepu Google Play.

Galeria

Wild Things: Animal Adventure
Wild Things: Animal Adventure
Wild Things: Animal Adventure
Wild Things: Animal Adventure
Wild Things: Animal Adventure
Wild Things: Animal Adventure

  Zapowiada się na to, że Wild Things: Animal Adventure będzie bezpośrednim konkurentem takich mobilnych hitów jak Best Fiends – Puzzle Adventure. Poniżej możecie znaleźć odnośniki do dwóch dostępnych wstępnych rejestracji, na stronie gry i w sklepie Google Play.

  Pre-register  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Komentarze

  Dodaj komentarz

  Close
  Close