Newsy

Wstępna rejestracja do Disney Heroes: Battle Mode

Studio PerBlue Entertainment, znane z takich gier jak na przykład Portal Quest. Udostępniło opcję wstępnej rejestracji do Disney Heroes: Battle Mode. Jest ona dostępna zarówno z poziomu oficjalnej strony gry jak i sklepu Google Play.

Disney Heroes: Battle Mode jest miłą niespodzianką, której raczej nikt się nie spodziewał.

Zwiastun

Aż dziw bierze, zę tyle czasu musieliśmy czekać na taką produkcję. Uniwersum Disney’a posiada przeogromny potencjał jeśli chodzi o zaplecze fabularne i ilość dostępnych postaci. Disney Heroes: Battle Mode będzie kolejnym mobilnym tytułem koncentrującym się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu kolejnych postaci. Tym razem do naszej drużyny mogą dołączyć bohaterowie z naszych ulubionych bajek.

Z możliwości wstępnej rejestracji możecie skorzystać, za pośrednictwem oficjalnej strony gry, dostępnej pod tym adresem: disneyheroesgame.com. Wystarczy, że zostawicie swojego maila a otrzymacie powiadomienie, gdy gra zadebiutuje na rynku.

Galeria

Disney Heroes: Battle Mode
Disney Heroes: Battle Mode
Disney Heroes: Battle Mode
Disney Heroes: Battle Mode
Disney Heroes: Battle Mode
Disney Heroes: Battle Mode

  Nadchodzące Disney Heroes: Battle Mode jest już dostępne w wybranych krajach w ramach wczesnego dostępu. Poniżej znajdziecie odnośniki do sklepów App Store i Google Play. Dodatkowo użytkownicy Androida, mogą skorzystać z możliwości wstępnej rejestracji również na stronie gry w sklepie.

   App Store  Google Play  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close