NewsyWyróżnione

Wstępna rejestracja do anglojęzycznej wersji Identity V

Netease ogłosiło otwarcie wstępnej rejestracji do anglojęzycznej wersji Identity V. Obecnie tytuł ten jest dostępny tylko w ojczyźnie tego wydawcy, gdzie podbija Chiński rynek. Ten asymetryczny tytuł multiplayer zmierza na rynek globalny, do którego o krok przybliża go wstępna rejestracja.

Chodź oficjalna globalna premiera nie została jeszcze potwierdzona, ale można być prawie pewnym, że wkrótce doczekamy się premiery również u nas. Poza samą możliwością zapisania się do premiery, udostępniony został również nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Zwiastun

Po raz pierwszy o Identity V wspominaliśmy jeszcze na początku bieżącego roku. Gra ta zaoferuje nam nietypową rozgrywkę w asymetrycznym trybie multiplayer. W grze weźmiemy udział w pojedynkach 1v4, gdzie jeden z graczy wciela się w rolę łowcy, a pozostała czwórka jego ofiar. Podobną rozgrywkę, część z was może kojarzyć z takich gier jak Dead by Daylight, dostępnej na PC i konsolach.

Panowie z Netease nie poszli na łatwiznę i przygotowali specjalną stronę, na której możemy się zapisać do anglojęzycznej wersji Identity V: idv.163.com. Twórcy postarali się i strona wygląda, bardzo ładnie, ale nam również nie ułatwili sprawy. Aby się zapisać, będziecie musieli ukończyć specjalną mini gierkę, w której należy wykonać specjalną sekwencję czynności, zgodnie ze wskazówkami. Dopiero po jej ukończeniu będziecie mogli podać swój adres email i wybrać preferowaną platformę iOS lub Android.

Galeria

Identity V
Identity V
Identity V
Identity V
Identity V
Identity V
Identity V
Identity V

  Nie da się ukryć, że Identity V zapowiada się mega ciekawie. Jeśli chcecie być jednymi z pierwszych osób grającymi w tą produkcję, możecie wziąć udział evencie wstępnej rejestracji. Poniżej znajdziecie link do oficjalnej strony gry, gdzie możecie się zapisać.

  Pre-register  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close