Newsy

Wstępna rejestracja do mobilnej adaptacji Westworld już dostępna na Google Play

Mobilna adaptacja popularnego serialu telewizyjnego Westworld, zbliżyła się o krok do swojej premiery. Wydawca Warner Bros, otworzył właśnie możliwość wstępnej rejestracji do tego tytułu za pośrednictwem platformy Google Play.

Sama gra jest już dostępna w wybranych częściach świata w ramach zamkniętej bety. W grze wcielamy się w nowego pracownika Delos, korporacji do której należy tyłowy park rozrywki. Naszym zadaniem będzie zaradzanie nowymi inwestycji i samym parkiem, tak aby dbać o zadowolenie naszych klientów.

Fani rozgrywki znanej z takich tytułów jak między innymi Fallout Shelter, powinni czuć się jak u siebie. Za oba te tytuły odpowiada ta sama ekipa. Zainteresowani tym tytułem powinni udać się na stronę gry w sklepie Google Play, gdzie już dziś możecie wstępnie się zarejestrować: Westworld. Nie zostały udostępnione żadne oficjalne informacje na temat możliwych nagród, ale zawsze zostaniecie od razu powiadomieni gdy gra będzie już dostępna.

Galeria

 Westworld – zrzut ekranu
 Westworld – zrzut ekranu
 Westworld – zrzut ekranu
 Westworld – zrzut ekranu
 Westworld – zrzut ekranu

  Gracze iOS z Filipin oraz Androidowcy z Dani, Finlandii, Norwegi, Malezji, Tajlandii i Szwecji mogą już testować i ogrywać mobilną grę Westworld.

   

  Możliwość komentowania jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
  Przejdź do strony rejestracji


  Tagi
  Pokaż więcej

  Powiązane Artykuły

  Dodaj komentarz

  Close
  Close