PremieryWczesny dostęp

Zamknięta beta Era of Arcania

Beta dostępna tylko na urządzeniach opartych na Androidzie

Za Era of Arcania odpowiedzialne jest studio 37Games znane przedewszystkim z gry przeglądarkowej League of Angels, która niechlubnie zasłynęła niezbyt uczciwą kampanią reklamową. Być może 37Games zainwestowało pieniądze zdobyte na ich poprzednich produkcjach i ich najnowsze dzieło będzie mogło przyciągnąć do siebie graczy nie tylko reklamami, ale również jakością.

  Era of Arcania – zrzut ekranu

Zapowiedzi są huczne, Era of Arcania ma zaoferować nam przepiękną grafikę, intuicyjny interfejs, unikalne umiejętności, multiplayer’owe dungeony, walki z World Bossami, areny 3v3 w czasie rzeczywistym, rozbudowany system gildii oraz opcji socjalizacyjnych, bogate tło fabularne, wiele klas postaci i to wszystko opakowane w pełnoprawne MMO.

Gra jest obecnie w fazie zamkniętej bety i jest dostępna na urządzeniach opartych na systemie Android. Close beta nie oznacza, że będziecie mieli jakiekolwiek problemy z odstaniem się do gry, po prostu oznacza to tyle, że gra nie jest aktualnie dostępna na uprzędzenia z systemem iOS. Link do pobrania najdziecie poniżej

Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close