Zapowiedzi

Zapisy do startu Dragon Nest 2: Legend

Nexon na dniach uruchomił wczesną rejestrację do startu jednej z ich nadchodzących gier, chodzi o Dragon Nest 2: Legend, która niewątpliwie będzie jedną ich czołowych produkcji w nadchodzącym roku. Oficjalnie zostało zapowiedziane, że gra wyjdzie globalnie, aby żadne z fanów serii nie musiał czekać dłużej z powodu ograniczeń regionalnych. Chociaż gra od sierpnia jest już dostępna w wybranych krajach południowo-wschodniej Azjii w ramach testów. Po premierze wersja SAE prawdopodobnie zostanie połączona z wersją globalną.

Dragon Nest 2: Legend będzie spin off’em serii i opowie historię z przed 500 lat w stosunku do oryginału dostępnego na PC. Za grę odpowiada studio Eyedentity, które pozwoliło sobie odejść od klasycznej dal serii kreskówkowej oprawy i udrzeyć w poważniejsze klimaty.

W grze dostępnych będzie czterech głównych bhoaterów, z których każdy będzie reprezentować osobną klasę i odmienne podejście do rozgrywki. W Dragon Nest 2 zobaczymy między innymi kampanie fabularną składającą się z ponad 160 poziomów, do tego 80 etapów wyzwań, czteroosobowy system kooperacyjny.

Zwiastun fabularny

Jeżeli jesteście zainteresowani ta produkcją to zapraszam do wzięcia udziału w evencie wstępnej rejestracji na stronie oficjalnej gry. W zamian po starcie gry otrzymacie złoto, paczkę gemów, epicką broń oraz pancerz.


Tagi
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Close
Close