PremieryWyróżnione

ZOE: Interactive Story debiutuje na urządzeniach mobilnych

ZOE: Interactive Story debiutuje na platformie Android. Studio The Other Guys uznało, że ich najnowsza interaktywna jest gotowa do udostępnienia ich dal wszystkich graczy. Twórcy obiecują, że każda podjęta przez nas decyzja wpłynie na rozwój wydarzeń.

ZOE: Interactive Story można by porównać z serią Zmierz, w której zamiast wampirów mamy wilkołaki. Jeśli lubicie takie klimaty, być może powinniście dać szansę tej produkcji.

Zwiastun

ZOE: Interactive Story zdecydowanie jest skierowana do żeńskiej części odbiorców, ale być może i Panowie znajdą w tej grze coś dla siebie. Jest to interaktywna opowieść o miłości i przygodach z elementami fantastycznymi.

Studio The Other Guys na niemałe doświadczenie w tego typu produkcjach, więc można liczyć, że i tym razem dali z siebie wszystko. Gra jest dostępna za darmo tylko i wyłącznie na Androidzie. Nie mamy na razie żadnych informacji na temat ewentualnego porta na iOS.

Galeria

ZOE
ZOE
ZOE
ZOE
ZOE
ZOE
ZOE
ZOE
ZOE

  Poniżej znajdziecie odnośnik do sklepu Google Play, skąd będziecie mogli pobrać ZOE: Interactive Story. Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tej produkcji.

   Google Play


  Tagi
  Pokaż więcej

  Dodaj komentarz

  Close
  Close