W erze mediów społecznościowych coraz częściej jesteśmy nie tylko odbiorcami, ale również i twórcami. Szukamy więc narzędzi, które pomogą nam w tworzeniu ciekawych treści odpowiednich do późniejszej publikacji. Czy Z Flip4 to rzeczywiście smartfon do social mediów? Co warto wiedzieć przed jego zakupem?

Premiera nowego smartfona

Telefon oferowany przez markę Samsung o wdzięcznej nazwie Z Flip4 to ciekawa propozycja dla osób, które szukają smartfona wielozadaniowego. Dostępny jest w kilku kolorach, dlatego każdy może dobrać wariant według własnego gustu. Model Z Flip4 przede wszystkim zaskoczył użytkowników możliwością jego składania. Idealnie mieści się w kieszeni i nie zajmuje zbyt wiele miejsca. Ale to nie koniec ciekawych innowacji, których można się tutaj spodziewać.

Tych nieco bardziej wymagających użytkowników zapewne zainteresuje wiadomość, że Z Flip4 jest odporny na zachlapanie i upadek. Co więcej, zastosowano tutaj szkło Corning Gorilla Glass Victus+, których zawias został wykonany w technologii Armor Aluminum. Nie martw się o kontakt z wodą, ponieważ smartfon zniesie zanurzenie na głębokość do 1,5 m nawet przez pół godziny.

Czy Z Flip4 to kompaktowy smartfon?

Twoje ulubione gry i aplikacje będą wyglądały znakomicie na tym składanym ekranie. Ten natomiast działa płynnie i sprawnie, bez zakłóceń. Mamy tutaj wyświetlacz o przekątnej 6,7 cala, a do tego ultra-cienkie szkło, które świetnie się prezentuje. Warto dodać, że model Z Flip4 wytrzymuje nawet 200 tysięcy złożeń. Taka innowacja wciąż jest zaskakująca dla niektórych osób, dlatego premiera tego telefonu przysporzyła marce Samsung popularności.

Warto wspomnieć jeszcze o tym, co właściwie oferuje ekran zewnętrzny. Jego średnica to zaledwie 1,9 cala. Tyle wystarczy, aby móc wyświetlać dowolny obraz, który może stać się Twoją niecodzienną wizytówką. Spersonalizuj widok w dowolny sposób i to w każdej chwili. Wykorzystaj powyższy ekran do podglądu najważniejszych powiadomień. Najistotniejsze informacje zobaczysz bez konieczności otwierania telefonu, co znacząco ułatwia użytkowanie smartfona.

Czy Z Flip4 to smartfon do social mediów?

Ten kompaktowy smartfon posiadający ekran zewnętrzny to prawdziwy przyjaciel osób, które dużo czasu spędzają w social mediach. Z pomocą tego telefonu możesz nie tylko komfortowo przeglądać posty innych twórców, ale też dołączyć do ich grona. Publikowanie w sieci staje się prostsze, gdy mamy do dyspozycji smartfon przypominający odrobinę mały komputer. W dowolnej chwili otwierasz telefon i użytkujesz go w dowolny sposób.

Jest tutaj również i aparat, obok którego trudno przejść bez słowa. Doskonałe zdjęcia można robić zarówno w przypadku świetnych warunków oświetleniowych, jak i tych o gorszym standardzie, na przykład wieczorem czy nocą. Ponadto aparat FlexCam pozwala robić zdjęcia bez jednoczesnego trzymania telefonu w dłoni. W ten sposób zrobienie selfie do mediów społecznościowych staje się bardzo proste. Z funkcji FlexCam warto też skorzystać podczas robienia zdjęć grupowych.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska