Jakie Sekrety Pozwala Ci Dostrzec Gra Outriders Wyczekiwana Przez Miłośników Gier

Wiesz przecież, że granie wcale nie musi oznaczać zmarnowanego czasu. Na grach można się wiele nauczyć. Proponują one wiele ciekawych rozwiązań. Gry komputerowe rozwijają wyobraźnię, chociaż w inny sposób niż książki. Dodatkowo uczą logicznego i strategicznego myślenia, oczywiście pod warunkiem, że nie jest to tępe strzelanie do przeciwnika. A obecnie takich gier jest coraz mniej. Poznaj sekrety z gry Outriders od Epic Games.

Gracze w 2021 roku upatrywali przede wszystkim gry polskich twórców – Outriders. Odpowiedzialni za produkcję są między innymi Bartosz Kmita i Piotr Nowakowski, dawniej ekipa firmy Epic Games. Inwestorzy nie mogli narzucić własnych skórtów, obniżających budżet dla tego tytułu.

Microsoft News dostarcza wieści na temat gry Outriders. Epic Games opuściło kilku znakomitych i doświadczonych osób, które tworzyły wyśmienite produkcje dla graczy. Game Director i Lead Designer jednak chcieli realizować własne pomysły, a nie te kierowane przez całość wielkiego zespołu informatyków. To właśnie dlatego gra Outriders jest tak wyczekiwana przez miłośników gier.

Gra będzie stworzona na PlayStation 5 i Xbox Series X. Jednak spokojnie! Można będzie w nią zagrać na PlayStation 4 i Xbox One.

Rozmówcy Microsoft News określili jak wygląda fabuła gry Outriders. Będzie to gra typu akcja. Całość będzie się działa w momencie zniszczenia Ziemi i znalezieniem planety Enoch, która stanie się dla ludzi rajem. Aby mogło tak być gracz będzie musiał zmierzyć się z niebezpieczeństwami. Gdy je pokona sprawi, że świat stanie się przyjazny. Fabuła osadzona jest w przyszłości.

Produkcja gry Outriders będzie wyjątkowa. Łączyła będzie ze sobą kilka gatunków: loot-shooter z RPG, brzmi świetnie! Ważna będzie współpraca w trakcie gry. Gracz będzie mógł dowolnie przydzielać umiejętności do swojej postaci. Przede wszystkim zaś, czeka go nieliniowa opowieść, która doda smaczku całej rozgrywce.

Twórcy gry Outriders przewidują, że gracze będą mogli grać w nią od 20 do 40 godzin. Oczywiście czas może się wydłużyć, jeżeli gracza interesować będą różne sprawy w grze, a nie tylko jej jak najszybsze przejście. Warto odkrywać świat Outriders i wykonywać zadania poboczne. Dostarczają one dodatkowej radości i godzin grania w świecie wymyślonym przez polski zespół informatyków.

Gra długo wyczekiwana przez miłośników PlayStation. RPG połączone z loot-shooterem i możliwość podejmowania decyzji przez gracza, właściwie na każdym etapie gry, czyni z niej produkcję naprawdę wyjątkową. Już niebawem, bo 1 kwietnia premiera gry Outriders. Warto sobie zapisać ten dzień w kalendarzu.