Gry samochodowe cieszą się ciągłym wzrostem zainteresowania. W środę odbyła się premiera najnowszej gry wyścigowej Car Mechanic Simulator 2021. PlayWay stworzyło kolejny hit. Już w dniu premiery sprzedaż gry pobiła rekordy. Wszyscy gracze zdają się być nią zadowoleni, ponieważ gra zdobywa same pozytywne recenzje i opinie. PlayWay natomiast cieszy się szczytowaniem na akcjach giełdy.
Firma PlayWay od wielu lat tworzy nowe wersje serii Car Mechanic Simulator. Gracze są przyzwyczajeni do dobrych produkcji tej grupy tworzącej gry. Tym samym gra ta stała się prawdziwym motorem napędowym wzrostu akcji spółki na giełdzie. Aby tak działo się dalej, autorzy wypuścili po 4 latach nową wersję gry. Inwestorzy tylko czekali na ten krok i ponownie zainwestowali w PlayWay. Niedługo po premierze użytkownicy konsoli mogą cieszyć się wersją na ich ulubione urządzenie.
Gra Car Mechanic Simulator 2021 została przyjęta przez pecetowych graczy bardzo ciepło, radośnie i z ciekawością. Od samego początku gra biła rekordy sprzedażowe w wielu rankingach gier komputerowych. Zaraz po premierze trafiła na półki gier bestellerowych. PlayWay ma nadzieję, że to samo stanie się wśród miłośników gier konsolowych.
Od pierwszego dnia premiery zagrała w grę Car Mechanic Simulator 2021 blisko 15 000 graczy. Na Steamie można przeczytać już ponad 430 pozytywnych ocen tej gry komputerowej, która powoli zyskuje też fanów na konsolę. Cała zaś gra została wzbogacona w nowej odsłonie o rozbudowaną mechanikę gry.